Glany damskie

Jest taki typ obuwia, który doceniany jest za swoją wygodę, uniwersalność i styl. Potrafią odmienić każdy strój – od sportowego aż po ten elegancki i formalny. Glany martensy, bo o nich właśnie mowa, to damskie buty, które powinny znaleźć się w każdej szafie. Niezależnie od typu sylwetki, długości nóg czy jakichkolwiek innych cech właściciela, ten typ obuwia zawsze będzie dobrze wyglądał. W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdą Państwo kilkanaście modeli – zarówno tych krótkich, jak i wysokich.

Aktywne filtry:

-

Glany i martensy – czym charakteryzuje się ten typ obuwia?

Pierwszy człon ich nazwy mógłby wskazywać na buty dość ciężkie, zarówno wizualnie, jak i pod względem wagi. Co więcej, glany damskie (wysokie lub krótkie) mogą kojarzyć się w rockowymi i metalowymi zespołami, dla których były one znakiem rozpoznawczym przez wiele lat. Do tej pory kojarzą się dość ekstrawagancko, chociaż nie są już noszone wyłącznie przez osoby związane z konkretnym rodzajem muzyki czy subkulturą.

Buty (glany damskie) typu martensy to rodzaj obuwia, który charakteryzuje się cienką podeszwą. Może mieć krótką lub wysoką cholewkę. Nie posiada również metalowego czuba, a jego forma jest znacznie lżejsza i delikatniejsza. Dzięki temu martensy sprawdzają się w przypadku różnych stylizacji i są chętnie wybierane przez naszych Klientów. 

Jakiego rodzaju glany martensy są dostępne w naszym sklepie?

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy wysoką jakość produktów. Dlatego oferujemy naszym Klientom wyłącznie te wysokie i krótkie glany damskie, które pochodzą od znanych i docenianych producentów. Wymienić tutaj możemy marki takie jak Ryłko, Filippo czy Dockers. Dodatkowo zwracamy uwagę na jakość wykonania oraz materiał. W naszym asortymencie dominują wyroby ze skóry naturalnej. Znajdą jednak Państwo również modele ekologiczne.

Zadbaliśmy także o kolorystykę damskich glanów martensów (wysokich i krótkich). Zdecydowaną większość stanowią modele czarne, które najłatwiej wystylizować. Nie ograniczyliśmy się jedynie do nich, dlatego dostępne są też produkty o mocniejszej kolorystyce, na przykład w jasnoczerwonej barwie.

Zaintrygowaliśmy? Jeśli tak, to zachęcamy do zapoznania się szeroką ofertą oraz kontaktu z naszym sklepem!