Beżowe skórzane baleriny w szpic - RYŁKO 1SM08__9TF

ID: 1926 |
Producent: Ryłko |
Numer katalogowy: Beżowe skórzane baleriny w szpic - RYŁKO 1SM08__9TF |
Producent: RYŁKO Model: 1SM08_9TF Kolor: beżowy Materiał wierzchni: skóra naturalna Materiał wnętrza: skóra naturalna Wkładka: skóra naturalna Kształt noska: szpic Podeszwa: płaska Tęgość: F Kraj producenta: Polska |
![]() |
Beżowe skórzane baleriny w szpic RYŁKO 1SM08_9TF – subtelna elegancja i komfort na co dzień!
Te stylowe baleriny to doskonały wybór dla kobiet, które cenią połączenie klasyki i wygody. Wykonane z wysokiej jakości naturalnej skóry, zapewniają trwałość, miękkość i idealne dopasowanie do stopy. Elegancki szpiczasty nosekdodaje im subtelnej kobiecości, optycznie wysmuklając nogę.
Uniwersalny beżowy kolor sprawia, że buty świetnie komponują się z wieloma stylizacjami – od casualowych po bardziej eleganckie. Miękka, elastyczna podeszwa gwarantuje wygodę przez cały dzień, dzięki czemu to idealne buty zarówno do pracy, jak i na spotkania czy spacery.
Cechy produktu:
✔ Naturalna skóra – trwałość i doskonałe dopasowanie.
✔ Szpiczasty nosek – elegancki i kobiecy akcent.
✔ Uniwersalny beżowy kolor – pasuje do wielu stylizacji.
✔ Miękka i elastyczna podeszwa – komfort przez cały dzień.
✔ Lekki i klasyczny fason – idealny do pracy i na co dzień.
Postaw na RYŁKO 1SM08_9TF i ciesz się stylowym wyglądem oraz niezrównaną wygodą każdego dnia!
Materiał: | skóra naturalna |
Materiał wkładki: | skóra naturalna |
Kolor: | beżowy |
Kształt noska: | szpic |
Wysokość obcasa: | 1 cm |
Tęgość: | F |
Kraj producenta: | Polska |
Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie
