Obuwie dla każdego mężczyzny

mar 08 2020

W życiu każdego mężczyzny, co najmniej kilka razy pojawiają się takie okazje podczas której należy założyć dobrze skrojony garnitur. Takimi okazjami mogą być np.: studniówka, ślub, wesele, bal sylwestrowy, lub impreza firmowa. Do dobrze skrojonego i dobranego garnituru wraz z dodatkami / koszula, krawat, mucha/ muszą pasować również buty.

Elegancki i idealnie skrojony smoking współgra z  klasycznym, gładkim butem męskim. Eleganckie buty męskie do smokingu powinny być gładkie i wykonane ze skóry lakierowanej lub licowej. Najlepszym i najodpowiedniejszym kolorem jest klasyczna i ponadczasowa czerń.

W przypadku garnituru o klasycznym kroju, mamy już większe pole manewru. Nie tylko mowa tu o fasonie, ale również o kroju i kolorze obuwia męskiego. Wizytowe obuwie męskie do klasycznego garnituru może mieć kolor czarny, brązowy popielaty, bądź bordo. Idealnym wyborem jeżeli chodzi o fason obuwia będą Oxfordy lub derby.

Oxfordy, derby, broksy, czy mokasyny to obuwie męskie pasujące do garnituru na co dzień do pracy, jak również na mniej oficjalne spotkania. Buty takie mogą być wykonane również ze skór zamszowych w różnych kolorach.

Obuwie męskie casualowe sprawdzą się podczas spotkań firmowych gdzie nie obowiązuje oficjalny garnitur. Idealnym rozwiązaniem okazać się mogą zamszowe mokasyny męskie.

Oczywiście zarówno wierzch, jak i środek takiego obuwia powinny być wykonane ze skór naturalnych, dzięki czemu poprawia się komfort użytkowania. Coraz więcej obuwia męskiego wykończonych jest w środku miękką wkładką poprawiającą wygodę.

 

Sklep mambuty.pl oferuje swoim klientom obuwie męskie na każdą okazje.

 

mar  08